Wpisy z dnia: 24 stycznia 2015

Spotkanie integracyjne Białystok – Muszyna

spotkanie integracyjne

Zapraszamy uczniów polskich szkół internetowych Libratus na dwa spotkania integracyjne. Jedno odbędzie się w Białymstoku na Podlasiu (22-28 lutego), a drugie w Muszynie, Małopolska -1-7 marca.
Podczas pobytu dziećmi zaopiekują się pedagodzy i nauczyciele ze szkoły Akademia Sukcesu „Nasza Szkoła” – partner szkoły Libratus.
W czasie obozu są przewidziane liczne atrakcje, warsztaty, gry i zabawy edukacyjne.
Zachęcam do przyjazdu i rezerwacji miejsc. W tym celu proszę o kontakt na adres mailowy.

„Ż i Rz” – odcinek 12

odcinek 12
Pierwsze kroki z ortografią . Cały odcinek poświęcony jest podstawowym zasadom pisowni wyrazów z „ż” i „rz”.
Profesorek, oraz Miłosz z klasy II przynoszą Balumce i dzieciom wesołe wiersze o Żółtej Żabie, oraz o Żurawiu.
Przepełnione są wyrazami z „rz” i „ż,  kto, komu i dlaczego wyżarł pszenicę i czy żyrafa potrafi przebaczyć dowiecie się z odcinka nr 12.