Witamy po wakacjach

Poniżej cytowany tekst został napisany bardzo dawno temu, bo aż w roku 1967 ale nic nie stracił na swej wartości i aktualności.

„Skończyły się wakacje” – wykonawca: NIEBIESKO-CZARNI; autor tekstu Piotr Janczerski

Skończyły się wakacje,
opadły liście z drzew,
opustoszały plaże
i ucichł ptaków śpiew.

Wspominać będziesz lato,
wakacji dni,
wspomnienia przemijają
jak kolorowe sny.

Marzenia o przygodach
zasną zimowym snem,
spotkamy się znów w szkole
w jesienny, zwykły dzień.

Wspominać będziesz lato,
wakacji dni,
wspomnienia przemijają
jak kolorowe sny.

/…… /

Każdego roku na początku września uczniowie – wszystkie dzieci będące w wieku obowiązku szkolnego – powracają do szkoły. Do szkół Akademii Sukcesu „NASZA SZKOŁA”: Prywatnej Szkoły Podstawowej Nr 8 im. Marii Konopnickiej i Prywatnego Gimnazjum Nr 9 im. Marii Konopnickiej w Białymstoku powracają wraz z Rodzicami dzieci i młodzież mieszkający poza granicami Polski i realizujący obowiązek nauki w polskiej szkole w ramach dopuszczonego ustawowo rozwiązania: nauki poza szkołą. Witamy Was serdecznie na progu nowego roku szkolnego 2014/15

 

Dyrektor

Akademii Sukcesu „Nasza Szkoła”

mgr Ewa Suchocka