Świąteczny list

ZDJĘCIE 1

Z dnia na dzień otrzymujemy od naszych uczniów i ich Rodziców wiadomości. Jest nam niezmiernie miło, gdy możemy dowiedzieć się nieco o Waszym życiu, gdy możemy Was bliżej poznać.

Jako nauczyciel, który rozpoczął swoją pracę w szkole internetowej Librarus, muszę powiedzieć, że każde sprawdzania skrzynki e–mail budzi moje podekscytowanie. Szczególnie chcę tu wspomnieć o mojej uczennicy Julce, która wspólnie z Mamą przygotowała dla mnie prezent mikołajkowy. Tak, tak. Drogą elektroniczną otrzymałam prześlicznie ozdobione zdjęcie mojej rodzinki.

Julia napisała mi również własnoręcznie list, który też miałam możliwość odczytania w oryginalnej wersji.

ZDJĘCIE NR 2

Jestem Wam – drodzy Uczniowie i Rodzice bardzo wdzięczna i czekam na więcej, a przede wszystkim na poznanie Was osobiście.

Monika Sztulc